Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie służy do trwałej oraz całościowej odnowy skóry, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z zastosowaniem takiego lasera odbywa się szybko i daje jak najlepsze rezultaty. Poza tym, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniu słonecznym, polepszyć jej odcień, wygładzić zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Bardzo dobrze zabieg nadaje się też do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć rezultaty. Tkanka skórna jest w o wiele lepszej formie. Wykonać można również Powiększanie ust Lublin, które skutecznie podnosi samoocenę Pań.

Całkowity efekt dostrzegalny jest natomiast po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W rezultacie prawie natychmiast po jego zakończeniu można wrócić do dawnych aktywności. Zależnie od tego, jak uszkodzona jest skóra, zabieg można powtórzyć od 3 do sześciu razy, w celu zyskania imponujących efektów. Pauza pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od dwóch do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może być zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukowaniu cellulitu. Podczas zabiegu laser wykonuje w skórze tysiące drobnych oraz głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła.

W kontrolowany sposób uszkadzane są wybrane obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im głębiej dotrze światło lasera, tym większa jest ilość wytworzonej tkanki. Proces leczenia jest szybki, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą zostać przyjęci. Lekarze zapoznają ich także z zaleceniami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY