Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skuteczność testu NIFTY, proponowanego kobietom w ciąży w placówce Blumedica

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET umożliwione jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu chwali się sporą renomą, o czym świadczy chociażby zamieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, udowadniające, że są tutaj wykonywane nowoczesne badania prenatalne.

Placówka ma specjalizację w prowadzeniu ciąż, także tych z zagrożeniem. Wszechstronna pomoc ginekologiczna jest umożliwiona, ponieważ pracują w tym miejscu medycy z różnych specjalności, a ginekolodzy stale podwyższają własne kwalifikacje. Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są przeprowadzane wyjątkowo precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają przekonanie, że będą wzorowo otoczone troską.

Wykonywane są zarówno testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Wśród nich znajduje się nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, jaki wykrywa różne wad płodu. Pośród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda pacjentka może poczuć się w tym miejscu bezpieczniej i komfortowo. Przed wykonaniem testu zebrany jest dokładny wywiad lekarski. Na dodatek przyszłe mamy mogą również oczekiwać na poinformowanie w wyborze najlepszego testu pod jej określony przypadek.

Termin badania zawsze jest dostosowany do możliwości pacjentki. Do wykonania badania potrzebne jest dziesięć ml krwi matki, pobieranej z przedramienia. Wyniki NIFTY dostępne są od sześciu do 10 dni roboczych. Test NIFTY przeprowadzony jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, funkcjonującego na terenie UE. To kolejny raz wskazuje na rangę podanej placówki. Wiadomości na temat testu oraz niezbędne wiadomości organizacyjne podane są na stronie placówki. Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY