Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pernamentny makijaż – w jaki sposób można go zrobić

Codzienny makijaż zajmuje niejednej kobiecie nawet godzinę czy dwie każdego dnia, czyli godzin takich przez rok zrobi się naprawdę dużo. Ciekawą alternatywą dla czasu spędzanego w taki sposób jest makijaż permanentny, przy pomocy jakiego można trwale podkreślić swoją urodę, bez potrzeby stania przed lustrem.

Przeważnie tę metodę wykorzystuje się w przypadku ust, oczu oraz brwi. Dzięki zabiegowi usta zyskują ładniejszy kolor i poprawione kontury, natomiast przy oczach najczęściej będzie to górna albo dolna kreska.

Idea makijażu permanentnego opiera się na tym, że pod powierzchnię skóry wprowadzone zostają pigmenty w odpowiednim kolorze. Bardzo przypomina to tatuaż, ale barwniki są dużo bardziej delikatne pod względem kolorów, ponieważ jedynie mają zaakcentować urodę. Pigment jest też wprowadzany nieco płycej, co sprawia że efekty utrzymują się przez parę lat. Na zrobienie takiego makijażu decyduje się coraz większa liczba pań, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie pragną przepięknie na co dzień się prezentować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY