Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesny zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu

FitMi to nowocześnie zaprojektowany zestaw do rehabilitacji i ćwiczeń po udarze mózgu. Oferuje go marka UdarRehab za pośrednictwem strony internetowej. Tego typu gra rehabilitacyjna nie jest trudna, a więc osoby z niepełnosprawnością mają możliwość swobodnie dobrać dla siebie adekwatne zadania. Dzięki tej formie jaką jest rehabilitacja po udarze przede wszystkim ulepszy się ich mobilność rąk, dłoni, tułowia oraz nóg.

Używanie kompletu nie jest skomplikowane, a więc nie trzeba przeprowadzać szkolenia. Urządzenie samo dopasuje się do stopnia niepełnosprawności u konkretnej osoby. FitMi to zestaw polecany w terapii neurologicznej, na jaki można otrzymać dotację. Są to 2 bezprzewodowe krążki wraz z aplikacją terapeutyczną, przeznaczoną na komputer. Odbywające się seriami powtarzanie określonych czynności podczas grania zaangażuje mózg i stymuluje jego zdolność do powstawania nowych połączeń. Rozbudowane technologicznie urządzenie umożliwia zrobienie zwiększonej liczby powtórzeń aniżeli w szpitalu albo w warunkach sanatoryjnych.

Dodatkowo, to że rehabilitacja odbywa się w domu pozwala na zachowanie komfortu i częstsze ćwiczenia. Pacjent może również ćwiczyć o dowolnej porze, gdyż nie będzie zależny od jakiegokolwiek planu ćwiczeń. Na tyle skuteczna rehabilitacja neurologiczna po udarach mózgu jest podstawą do tego, by chory miał możliwość wrócić do zdrowia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY