Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Make-up – fuzja odcieni

Podobnie jak w kwestii ubioru istnieją miarodajne klasyczne zestawy, które są modne zawsze, bez względu od wszelkich nowinek i zmieniających się w nieprawdopodobnym tempie trendów, tak samo warto znać podstawowe zasady, dzięki jakim makijaż będzie zawsze na czasie.

Moc klasyki w modzie bazuje na tym, że można jej użyć zawsze i zawsze będzie się przedstawiać bardzo dobrze. Sztuka świetnego makijażu polega na umiarze – przetestuj makijaż permanentny sutki. Nadwyżka podkładu i tuszu do rzęs być może prawidłowo wygląda w czasie pokazów mody, na wybiegach oświetlonych jupiterami, natomiast sztywne imitacja propozycji ofiarowanych na takie okazje ma okazję zaowocować groteskowym następstwem maski, a tego żadna kobieta by nie chciała.

Wobec tego należy pamiętać o podstawowej zasadzie, według której podkładu, fluidu oraz pudru należy na twarz nakładać wyłącznie tyle, ile to nieodzowne. Trzeba także zdecydować, jaka część twarzy ma przyciągać uwagę: usta czy oczy? Nigdy nie można podkreślać z równą intensywnością obu elementów, gdyż sprawia to wrażenie losowego nadmiaru.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY