Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Luksusowo wyposażony apartament Mechelinki w pobliżu Trójmiasta

Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem polecanym przez wszystkich turystów. Miejsce to polecane jest dla dużej liczby osób, ze względu na to, że może w tym miejscu zamieszkać nawet sześć osób. Apartament należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielami można kontaktować się przez formularz internetowy albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Wtedy każdy dowie się szczegółów w temacie zrobionej rezerwacji.

Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, a ze względu na to że jest w pełni wyposażone to można tu spędzić dłuższy czas. W mieszkaniu umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia ze wszystkimi sprzętami, sporych rozmiarów taras widokowy, a także dostępny jest garaż zamykany pilotem z miejscem postojowym.

Klienci chwalą inne korzyści, jakie niekoniecznie umieszczone są w innych obiektach: bezpieczny parking, plac zabaw dla dzieci przy obiekcie, nocleg bezpłatny dla pociech do 3 lat, opcja płatności kartą lub wirtualnie. W miejscu tym są także przyjmowane zwierzęta, bez dodatkowych opłat. Meldować można się od godziny 15, a opuścić apartament należy do godziny 12 w dniu wyjazdu. Warunki pobytu właściciele prezentują na witrynie www i w razie potrzeby omówią je indywidualnie z klientami.

Można też negocjować zasady zakwaterowania, co jest następnym walorem i motywuje do odwiedzin. Wybierając apartament można mieć pewność, że będzie się bardzo dobrze spędzać wolne chwile lub podróż służbową. Walory motywujące do tego, by bukować pobyt to: nowoczesny wystrój, komfort, kompletne wyposażenie, świetne usytuowanie, możliwość wynajęcia apartamentu przez cały rok oraz atrakcyjna cena.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY