Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak poderwać kobietę?

Wśród różnych zwariowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki forsuje sposób na podryw. Na czym polega owa koncepcja? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy właściwe wrażenie, ukazujemy się z najlepszej witryny oraz tak dalej. Jednakże reguła definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest zasada mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest newralgiczne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, by w tym czasie pokazać atuty stworzonego przez nas charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – jesteśmy w stanie przenigdy nie mieć takiej szansy.

Dużo zależy także od tego, czy jest to innowacyjna osoba, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku uprzejmie zapraszamy na jak odzyskać byłą kobietę. Tutaj naturalnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest mnóstwo: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na pokątnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do wskazanej klasy społecznej, którą w naszym mniemaniu interesuje się budynek stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego ubieramy się w wypasione swobodne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, gigantyczną bluzę z kapturem.

Oprócz tego mnóstwo biżuterii oraz kilka gadżetów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w naszej profesjonalnej sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena potrzebuje mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie oraz wygląd na pewno wzbudzi zainteresowanie naszą klarowną postacią. Parę postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Prowadzona przez nas hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY