Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Główne wiadomości o wybielaniu zębów we wrocławskim gabinecie Witadent

We wrocławskim gabinecie stomatologicznym w zakresie stomatologii estetycznej wykonuje się wybielanie zębów. Przeciwwskazaniami są: niewłaściwa higiena jamy ustnej, uszkodzenia mechaniczne zębów, wiek klienta poniżej osiemnastego roku życia, próchnica, duża ilość wypełnień oraz uzupełnień protetycznych stałych, wrażliwa zębina, stany zapalne dziąseł i przyzębia, okres ciąży i karmienia piersią, palenie tytoniu, uczulenie na składniki stosowane w wybielaniu, zaburzenia czynności stawów skroniowo – żuchwowych a także stosowanie pewnych leków, takich jak psychotropowe bądź przeciwpadaczkowe. W pozostałych przypadkach chorzy, którym będzie zależało na usunięciu przebarwień mogą to robić bezproblemowo. Wybielanie zębów realizowane przez doświadczonych stomatologów przyniesie bezpośrednio te rezultaty, na jakich im będzie zależeć. Poszczególne zalecenia oraz przebieg zabiegu omawiane są ze stomatologiem już w trakcie pierwszej konsultacji. Zastosowana jest technika nakładkowa albo przy zastosowaniu lampy beyond whitening. Chorzy często zdecydowani są na wybielanie zębów martwych, ponieważ często zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień, różniący się od pozostałych. Technika wybielania dopasowana jest do wymagań pacjenta a także jego stanu zębów, co daje doskonałe efekty. Chory jest informowany o tym, że nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może przyjmować leków przeciw nadkwasocie żołądka przez jakiś czas po zabiegu. Zalecane jest powstrzymanie się od stosowania pozostałych preparatów wybielających. W chwili, gdy założone są szyny, trzeba uniknąć picia i spożywania posiłków. Dopasowanie się do wszystkich rekomendacji oddziałuje na skuteczność leczenia. Pacjentki mają zapewnienie, że zastosowane w czasie
wybielanie zębów techniki zaliczają się do bezpiecznych. Jedynie powinny ich unikać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Wybielanie z pewnością nie wpłynie na stan szkliwa i nie stwarza niebezpieczeństwa pojawienia się próchnicy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY